UBEZPIECZENIA
NA ŻYCIE


  Profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń na życie  Jako Agencja specjalizująca się w ubezpieczeniach na życie - grupowych i indywidualnych, dajemy Państwu gwarancje bezpieczeństwa, o czym świadczy Nasze doświadczenie oraz satysfakcja Naszych klientów.

  Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń, które będą miały miejsce w naszym życiu. Czy jesteśmy przygotowani na to co nas czeka? Czy jesteśmy w odpowiedni sposób zabezpieczeni na przyszłość? To co możemy zrobić to zadbać o siebie i naszych najbliższych, w taki sposób by się upewnić, że nie zostaniemy bez środków finansowych i pomocy w trudnych w naszym życiu przypadkach.

  To My zapewnimy odpowiednie doradztwo w zakresie zabezpieczenia Państwa przyszłości, współpracując przez lata z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Zdobyliśmy szeroką wiedzę i umiejętności pozwalające nam na szybką i wnikliwą ocenę Państwa potrzeb, co znacznie ułatwia nam wybór najkorzystniejszej oferty dla Państwa. Proponowana przez Nas oferta ubezpieczeń na życie zapewnia dogodne warunki i cenę dla każdego, kto chce zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę.


  Zapraszam do kontaktu

  Emil Sołtysik

  tel. 576 593 525
  e-mail: emil.soltysik@bezpiecznarodzina.net